製品スペック
| Circuit Application | Signal |
| Color | Black |
| Contact Plating | Tin |
| Flammability Rating | UL94 HB |
| Gender | Male |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 248 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Number of Positions | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Signal Positions | 32 |
| Orientation | Right Angle |
| PCB Thickness | 1.9812 mm |
| Pitch | 2.54 mm |
| Shielding | Unshielded |
| Tab Thickness | 635 µm |
| Tab Width | 635 µm |
| Termination | Solder |
| Width | 28.194 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 512
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 4 | ¥ 1,196 |
| 5 - 9 | ¥ 764.89 |
| 10 - 29 | ¥ 667.21 |
| 30 - 49 | ¥ 602.09 |
| 50 - 59 | ¥ 589.07 |
| 60 - 99 | ¥ 585.81 |
| 100 - 199 | ¥ 579.3 |
| 200 - | ¥ 574.41 |




