861253-1
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Assembly Length | 24.9682 mm |
| Color | Black |
| Contact Gender | Male |
| Contact Plating | Tin |
| ELV | Non-Compliant |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 15 kV |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Pins | 1 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Number of Terminals | 1 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| Shell Material | Plastic |
| Voltage Rating | 15 kV |
| Weight | 2.551457 g |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 28
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:28
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 28 - | ¥ 597,159.6 |




