85502-5009
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Country of Origin | IE |
| Current Rating | 1.5 A |
| Depth | 18.1 mm |
| Direction | Down |
| Height | 11.75 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Polymer |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 150 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions Loaded | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Cut Tape |
| Pitch | 1.27 mm |
| Plating | Tin |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050 |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 125 V |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,782
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:500
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | ¥ 565.8 |
| 5,000 - | ¥ 564.2 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/15 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/15 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:949
MOQ:1
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st65362051





