74722-0001
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Case/Package | 0001 |
| China RoHS | Compliant |
| Connector Type | SFP |
| Country of Origin | US |
| ELV | Compliant |
| Features | Shielded |
| Gender | Female |
| Halogen Free | Low Halogen |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Metal |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Positions | 2 |
| Orientation | Horizontal, Right Angle |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 14.25 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Press-Fit |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 900
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:4
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 4 - 38 | ¥ 3,053.47 |
| 39 - 78 | ¥ 2,755.99 |
| 79 - 163 | ¥ 2,635.73 |
| 164 - 341 | ¥ 2,520.84 |
| 342 - 713 | ¥ 2,408.81 |
| 714 - | ¥ 2,298.14 |





