67581-0000
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| China RoHS | Compliant |
| Connector Type | Connector, PCB, Power |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 30 mΩ |
| Country of Origin | HK |
| Current Rating | 7 A |
| Gender | Female |
| Glow Wire Compliant | Non-compliant |
| Halogen Free | Low Halogen |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -35 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Circuits | 9 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating (DC) | 15 V |
| Wire/Cable Gauge | 22 AWG |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 91,538
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:6,000
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 6,000 - 59,999 | ¥ 10.78 |
| 60,000 - 299,999 | ¥ 10.72 |
| 300,000 - 599,999 | ¥ 10.66 |
| 600,000 - | ¥ 10.64 |





