61097-1
コアスタッフ型番:st72421927
RoHSステイタス:RoHS
在庫タイプ:品質保証
仕入先ランク:B-1
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Board Thickness | 1.5748 mm |
| Connector Type | Connector, PCB, Signal |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 2.29 mm |
| ELV | Compliant |
| Flange Diameter | 2.286 mm |
| Insulated Wire Support | No |
| Insulation | Non-Insulated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Material | Bronze |
| Mount | Cable , Through Hole |
| Mounting Hole Diameter | 1.8542 mm |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| Shielding | Unshielded |
| Tail Length | 2.54 mm |
| Wire Gauge (Max) | 20 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 24 AWG |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 18,131
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1,000 - | ¥ 1,122.46 |




