2-327952-2
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Material | Copper |
| Body Plating | Tin |
| Color | Blue |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 7.03 mm |
| ELV | Compliant |
| Government Qualified | Yes |
| Heavy Duty | No |
| Insulated Wire Support | Yes |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Diameter | 3.8461 mm |
| Insulation Material | Nylon |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Material | Copper |
| Mount | Free Hanging |
| Number of Holes | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Sealable | No |
| Stud Diameter | 3.35 mm |
| Stud Size | M3 |
| Tab Thickness | 787.4 µm |
| Termination | Rectangular |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Wire Gauge (Max) | 16 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 14 AWG |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 4,608
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:500
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 500 - | ¥ 3,893.79 |




