2-1419104-5
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| China RoHS | Non-Compliant |
| Coil Current | 76 mA |
| Coil Power | 900 mW |
| Coil Resistance | 155 Ω |
| Coil Voltage (DC) | 12 V |
| Contact Current Rating | 30 A |
| Contact Material | Cadmium, Silver, Tin |
| Contact Voltage Rating (AC) | 277 V |
| Depth | 27.43 mm |
| Height | 27.9 mm |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Current Rating | 30 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 4 |
| Operate Time | 15 ms |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | SEALED TYPE |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (AC) | 277 V |
| Weight | 33 g |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,001
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - | ¥ 34,804.43 |




