製品スペック
| Body Material | PBT |
| Circuit Application | Signal |
| Color | Black |
| Gender | Female |
| Height | 19.6596 mm |
| Hybrid Connector | No |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Mating Tab Width | 1.4986 mm |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Positions | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Box |
| Pitch | 3.3274 mm |
| Polarized | No |
| Serviceable | Yes |
| Width | 31.15 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 114
出荷予定日:2026/06/08 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/08 当社出荷予定
MOQ:36
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 36 - 359 | ¥ 289.22 |
| 360 - 1,799 | ¥ 282.98 |
| 1,800 - 3,599 | ¥ 274.95 |
| 3,600 - 17,999 | ¥ 270.94 |
| 18,000 - 35,999 | ¥ 269.6 |
| 36,000 - 71,999 | ¥ 269.15 |
| 72,000 - 143,999 | ¥ 268.53 |
| 144,000 - | ¥ 267.37 |





