165048
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Material | Copper |
| Body Plating | Tin |
| Case/Package | Metal |
| Contact Material | Copper, Silver |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 2.6 mm |
| Heavy Duty | No |
| Inside Diameter | 3.4 mm |
| Insulated Wire Support | No |
| Insulation | Insulated |
| Lead Length | 10.0076 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Material | Copper |
| Material Thickness | 991 µm |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Box |
| Plating | Copper |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | No |
| Terminal Material | Copper |
| Termination | Crimp |
| Wire/Cable Gauge | 12 AWG |
| Wire/Cable Type | Discrete |
| Wire Gauge (Max) | 12 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 10 AWG |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 14,000
出荷予定日:2026/06/09 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/09 当社出荷予定
MOQ:229
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 229 - 524 | ¥ 125.57 |
| 525 - 899 | ¥ 109.97 |
| 900 - 1,793 | ¥ 96.75 |
| 1,794 - 1,837 | ¥ 90.77 |
| 1,838 - 3,340 | ¥ 88.76 |
| 3,341 - 3,599 | ¥ 83.54 |
| 3,600 - 4,999 | ¥ 77.74 |
| 5,000 - | ¥ 75.92 |






