製品スペック
| Circuit Application | Signal |
| Color | Black |
| Gender | Receptacle |
| Height | 18.9992 mm |
| Hybrid Connector | No |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Mating Tab Width | 2.794 mm |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Positions | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 6 mm |
| Polarized | Yes |
| Serviceable | No |
| Width | 33.782 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 19
出荷予定日:2026/06/09 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/09 当社出荷予定
MOQ:19
SPQ:200
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 19 - 189 | ¥ 1,227.15 |
| 190 - 949 | ¥ 1,224.92 |
| 950 - | ¥ 1,223.58 |





