131445
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Material | Copper |
| Body Plating | Tin |
| Color | Yellow |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Gender | Male |
| Heavy Duty | No |
| Inside Diameter | 6.4 mm |
| Insulated Wire Support | Yes |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Material | PVC |
| Lead Length | 11.811 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 days ago) |
| Material | Copper |
| Material Thickness | 800 µm |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| Sealable | No |
| Tab Thickness | 1.02 mm |
| Tab Width | 4.191 mm |
| Termination | Pin |
| Wire/Cable Diameter | 6.4008 mm |
| Wire Gauge (Max) | 12 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 10 AWG |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 4,878
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1,000 - | ¥ 3,167.27 |





