製品スペック
| Body Material | Fluid Resistant Elastomer |
| Case/Package | Molded |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Government Qualified | No |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -75 °C |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Wire/Cable Diameter | 14 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 600
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:11
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 11 - 109 | ¥ 10,206.35 |
| 110 - 549 | ¥ 10,169.86 |
| 550 - 1,099 | ¥ 10,155 |
| 1,100 - 5,499 | ¥ 10,143.1 |
| 5,500 - | ¥ 10,126.89 |





