1241000-1
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Plating | Tin |
| Color | White |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 3.3 mm |
| ELV | Compliant |
| Gender | Female |
| Heavy Duty | No |
| Inside Diameter | 2.8 mm |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Diameter | 2.4 mm |
| Insulation Material | Plastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 8 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 6 days ago) |
| Material | Copper |
| Plating | Copper, PP |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Ferrule |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 38,173
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:3,000
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 3,000 - | ¥ 429.26 |





