1057343-1
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Material | Stainless Steel |
| Case/Package | SMA |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Connector System | Wire-to-Wire |
| Connector Type | Coaxial |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 25.4 mm |
| Dielectric Material | TFE |
| ELV | Compliant |
| Frequency | 15 GHz |
| Gender | Male |
| Height | 25.4 mm |
| Impedance | 50 Ω |
| Insulation Material | Tetrafluoroethylene |
| Introduction Date | 2000-06-28 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Stainless Steel |
| Max Frequency | 18 GHz |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Pins | 1 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | No |
| Shell Material | Stainless Steel |
| Shielding | Unshielded |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 2
出荷予定日:2026/06/15 当社出荷予定
14:00 までのオーダーで2026/06/15 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 9 | ¥ 76,301.11 |
| 10 - 49 | ¥ 75,855.16 |
| 50 - 99 | ¥ 75,706.52 |
| 100 - 499 | ¥ 75,587.6 |
| 500 - 999 | ¥ 75,508.32 |
| 1,000 - | ¥ 75,427.06 |





