1057088-1
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Material | Stainless Steel |
| Case/Package | 402 |
| Connector Type | Plug |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Diameter | 21 mm |
| Dielectric Material | TFE |
| ELV | Compliant |
| Fastening Type | Threaded |
| Frequency | 18 GHz |
| Gender | Male |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Impedance | 50 Ω |
| Insulation Material | Tetrafluoroethylene |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Frequency | 18 GHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Cable , Free Hanging |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Straight |
| Outside Diameter | 19.05 mm |
| Packaging | Carton |
| PCB Mounting Orientation | Straight |
| Polarity | Normal |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | Yes |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 1 kV |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 11
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:2
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 2 - | ¥ 6,527.25 |





