1054868-1
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Plating | Gold |
| Case/Package | SMA |
| Connector Type | Coaxial, SMA |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 9.5 mm |
| Dielectric Material | TFE |
| ELV | Compliant |
| Frequency | 18 GHz |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Impedance | 50 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Frequency | 18 GHz |
| Mount | Bulkhead |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Sealable | No |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 34
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:8
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 8 - 32 | ¥ 1,446.32 |
| 33 - | ¥ 1,188.05 |




