製品スペック
| Body Material | Bronze |
| Color | Silver |
| Contact Material | Nickel |
| Diameter | 15.88 mm |
| Inside Diameter | 12.9286 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Bronze |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Screw |
| Outside Diameter | 15.875 mm |
| Plating | Nickel |
| Polarity | Normal |
| Polarized | No |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 7415210000, 7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|7415210000|74 |
| Thickness | 558.8 µm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 10,000
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:2,000
SPQ:1,000
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | ¥ 56.13 |
| 20,000 - 99,999 | ¥ 55.86 |
| 100,000 - 199,999 | ¥ 55.78 |
| 200,000 - | ¥ 55.72 |





