製品スペック
| Body Material | PBT |
| Circuit Application | Signal |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Height | 17.05 mm |
| Housing Color | Black |
| Hybrid Connector | No |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Mating Tab Width | 1.1938 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Positions | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Packaging | Box |
| Pitch | 3.9878 mm |
| Polarized | No |
| Serviceable | Yes |
| Width | 43.9928 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 2,800
出荷予定日:2026/06/09 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/09 当社出荷予定
MOQ:1,400
SPQ:1,400
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1,400 - 2,799 | ¥ 145.85 |
| 2,800 - 4,199 | ¥ 140.28 |
| 4,200 - 8,399 | ¥ 138.17 |
| 8,400 - | ¥ 136.32 |





