1-1337438-0
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Body Material | Brass |
| Body Plating | Silver |
| China RoHS | Compliant |
| Connector Type | Plug |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Resistance | 1.5 mΩ |
| Depth | 14.5 mm |
| Dielectric Material | PTFE |
| Fastening Type | Bayonet |
| Frequency | 2 GHz |
| Gender | Male |
| Impedance | 75 Ω |
| Insertion Loss (dB) | 0.2 dB |
| Insulation Resistance | 5 GΩ |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Brass |
| Max Frequency | 1 GHz |
| Max Operating Temperature | 165 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Outside Diameter | 14.529 mm |
| Packaging | Box |
| PCB Mounting Orientation | Right Angle |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | Yes |
| Shell Material | Brass |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 10,000
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - | ¥ 23,425.79 |




