製品スペック
| Circuit Application | Signal |
| Color | White |
| Contact Plating | Tin |
| Flammability Rating | UL94 HB |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 221 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 12 V |
| Min Operating Temperature | -22 °C |
| Number of Positions | 80 |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Signal Positions | 80 |
| PCB Thickness | 1.6 mm |
| Pitch | 3.9878 mm |
| Shielding | Unshielded |
| Tab Thickness | 640 µm |
| Tab Width | 635 µm |
| Termination | Solder |
| Width | 87.1982 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 60
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 4 | ¥ 973.34 |
| 5 - 9 | ¥ 658.86 |
| 10 - 29 | ¥ 561.18 |
| 30 - 49 | ¥ 496.06 |
| 50 - 99 | ¥ 483.03 |
| 100 - 199 | ¥ 473.27 |
| 200 - 299 | ¥ 468.38 |
| 300 - | ¥ 466.75 |




