09-50-1041
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| China RoHS | Compliant |
| Color | Natural |
| Connector Type | Socket |
| Country of Origin | MX |
| Depth | 16 mm |
| Gender | Receptacle |
| Height | 8.85 mm |
| Housing Color | Beige |
| Housing Material | Nylon |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250.25 kV |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 4 |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 3.96 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8536695050, 8536695050|8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050|8536695050 |
| Termination | Crimp |
| Width | 8.85 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,080
出荷予定日:2026/06/09 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/09 当社出荷予定
MOQ:567
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 567 - 5,669 | ¥ 42.43 |
| 5,670 - 28,349 | ¥ 41.75 |
| 28,350 - 56,699 | ¥ 41.04 |
| 56,700 - 283,499 | ¥ 40.95 |
| 283,500 - | ¥ 40.89 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:277
MOQ:277
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st47452476






