XM3D-2521
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Color | White |
| Connector Type | D-Sub, Receptacle, Signal |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5 A |
| Features | Shielded |
| Housing Material | PBT |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Number of Contacts | 25 |
| Number of Positions | 25 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.76 mm |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 300 V |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 174
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
入荷予定数: 0
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 4 | ¥ 1,650.53 |
| 5 - 9 | ¥ 1,210.13 |
| 10 - 29 | ¥ 1,110.88 |
| 30 - 49 | ¥ 1,044.7 |
| 50 - 59 | ¥ 1,031.47 |
| 60 - 99 | ¥ 1,028.16 |
| 100 - 199 | ¥ 1,021.54 |
| 200 - | ¥ 1,016.58 |







