PKMCS1818E20A0-R1
MURATA
Documents
Product Specifications
| Diameter | 18 mm |
| Frequency | 2 kHz |
| Height | 8 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Operating Supply Voltage | 12 V |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8531800040, 8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040|8531800040 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 500
MOQ:250
SPQ:250
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 250 - 2,499 | $1.299 | |
| 2,500 - 12,499 | $1.288 | |
| 12,500 - 24,999 | $1.282 | |
| 25,000 - 124,999 | $1.279 | |
| 125,000 - | $1.277 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




