FSLM2520-R22J=P2
TOKO
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st73950527
Date Code:20+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 1008 |
| Case Code (Imperial) | 1008 |
| Case Code (Metric) | 2520 |
| Core Material | Ferrite |
| Current | 290 mA |
| DC Resistance (DCR) | 440 mΩ |
| Depth | 2.2 mm |
| Height | 1.6 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max DC Current | 430 mA |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 1008 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Radiation Hardening | No |
| Self Resonant Frequency | 180 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,716
MOQ:461
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 461 - 4,609 | $0.461 | |
| 4,610 - 23,049 | $0.46 | |
| 23,050 - 46,099 | $0.455 | |
| 46,100 - 230,499 | $0.45 | |
| 230,500 - 460,999 | $0.45 | |
| 461,000 - | $0.449 | |
| - | - | |
| - | - | |



