RSEV-2006
TDK-LAMBDA
Documents
Product Specifications
| Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 110 mΩ |
| Leakage Current | 1 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 17
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $18.092 | |
| 10 - 49 | $14.354 | |
| 50 - 99 | $13.606 | |
| 100 - 499 | $13.045 | |
| 500 - 999 | $12.671 | |
| 1,000 - 1,999 | $12.597 | |
| 2,000 - 3,999 | $12.54 | |
| 4,000 - | $12.512 | |




