NLV32T-221J-PF
TDK
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Inductance | 220 µH |
| Inductance Frequency - Test | 796kHz |
| Frequency - Self Resonant | 7MHz |
| Q @ Freq | 20 @ 796kHz |
| DC Resistance (DCR) | 21Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 563
MOQ:563
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 563 - 5,629 | $0.526 | |
| 5,630 - 28,149 | $0.522 | |
| 28,150 - 56,299 | $0.517 | |
| 56,300 - 281,499 | $0.517 | |
| 281,500 - | $0.516 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



