ERJM1WSF10MU
PANASONIC
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st73839572
Date Code:18+
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 2512 |
| Case Code (Imperial) | 2512 |
| Composition | Metal Element |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 3.2 mm |
| Height | 1.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 1 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 10 mΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Width | 3.2004 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 21,000
MOQ:500
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.185 | |
| 5,000 - | $2.175 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




