RDC1047A03
ALPS ALPINE
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st73834470
Date Code:22/23+
Product Specifications
| Linearity | 0.5 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Screw |
| Number of Pins | 3 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Resistance | 10 kΩ |
| Voltage Rating | 5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 310
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $8.359 | |
| 1,000 - 4,999 | $8.331 | |
| 5,000 - 9,999 | $8.322 | |
| 10,000 - | $8.309 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




