P2CF-11-E
OMRON
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Height | 31.2 mm |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Pins | 11 |
| Number of Positions | 11 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 240 V |
| Voltage Rating (DC) | 240 V |
| Width | 50 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



