KC7050A50.0000C30E00
KYOCERA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st73279149
Date Code:2017
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | CSMD |
| Depth | 5 mm |
| Frequency | 50 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Height | 1.6 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 3.63 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Min Supply Voltage | 2.97 V |
| Number of Pins | 4 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000 |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 752
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 4 | $3.595 | |
| 5 - 9 | $3.532 | |
| 10 - 29 | $2.907 | |
| 30 - 49 | $2.491 | |
| 50 - 99 | $2.408 | |
| 100 - 199 | $2.345 | |
| 200 - 299 | $2.314 | |
| 300 - | $2.304 | |



