CSTNR4M00GH5C000R0
MURATA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTNR |
| Type | セラミック |
| Frequency | 4 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.07% |
| Frequency Stability | ±0.13% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | L0.177" x W0.079" (4.50mm x 2.00mm) |
| Height | 0.047" (1.20mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 48,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.234 | |
| 6,000 - 14,999 | $0.224 | |
| 15,000 - | $0.216 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



