MOSX2CR10J
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st73258513
Date Code:22/23+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 2 W |
| Resistance | 100 mΩ |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 971
MOQ:971
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 971 - 9,709 | $1.622 | |
| 9,710 - | $1.617 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



