MOS3C330J
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st73258491
Date Code:22/23+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 3 W |
| Resistance | 33 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 990
MOQ:990
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 990 - 9,899 | $0.917 | |
| 9,900 - 49,499 | $0.913 | |
| 49,500 - | $0.912 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



