MOSX3CR51J
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st73258429
Date Code:22/23+
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 3 W |
| Resistance | 510 mΩ |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 700
MOQ:700
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 700 - 6,999 | $1.707 | |
| 7,000 - 34,999 | $1.704 | |
| 35,000 - | $1.70 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




