MOS2CT52R151J
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st73258400
Date Code:22/23+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Oxide |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 2 W |
| Resistance | 150 Ω |
| Schedule B | 8533210090 |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.627 | |
| 10,000 - 49,999 | $0.623 | |
| 50,000 - | $0.622 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



