VR37000001003FA100
VISHAY
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Conformal |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 100 kΩ |
| Schedule B | 8533210090, 8533210090|8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090|8533210090 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 4,000
MOQ:2,000
SPQ:1,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 2,000 - 7,999 | $0.122 | |
| 8,000 - 15,999 | $0.115 | |
| 16,000 - 19,999 | $0.112 | |
| 20,000 - 47,999 | $0.09 | |
| 48,000 - | $0.087 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



