LTC4413EDD-1#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st68140551
Date Code:24+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 2.6 A |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 10 |
| Operating Supply Current | 40 µA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542310000, 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Turn-Off Delay Time | 2 µs |
| Turn-On Delay Time | 11 µs |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,500
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $7.117 | |
| 1,000 - 4,999 | $7.089 | |
| 5,000 - 9,999 | $7.08 | |
| 10,000 - 49,999 | $7.072 | |
| 50,000 - | $7.062 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



