LTC4357HMS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st68140524
Date Code:22+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | MSOP |
| Height | 860 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 210 µA |
| Max Supply Voltage | 80 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 9 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542310000, 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 450
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $13.771 | |
| 1,000 - 4,999 | $13.743 | |
| 5,000 - | $13.72 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



