LTC4354IDDB#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st68140517
Date Code:20+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | DFN |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 1.2 mA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Schedule B | 8542390000 |
| Turn-Off Delay Time | 700 ns |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 5,000
MOQ:500
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.759 | |
| 5,000 - | $3.749 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



