RW-200-1/8-0-SP
TE CONNECTIVITY
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 200 |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Inside Diameter | 3.2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Wall |
| Schedule B | 3917290090, 3926909988, 3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 291
MOQ:291
SPQ:300
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 291 - | $65.70 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



