HF70ACC635050-T
TDK
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | ACC |
| Impedance per frequency | 500 Ohms@100MHz |
| Rated current | 3 A |
| DC resistance (DCR) | 40 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 5.04 mm(0.198inch) |
| Size / Dimension | 0.252inch(L)x0.197inch(W)(6.40mmx5.00mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 167
MOQ:110
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 110 - | $0.672 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



