NFZ32BW9R8HN11L
MURATA

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st68016833
Date Code:N/A
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Number of Circuits | 1 |
| Rated current | 2.1 A |
| DC resistance (DCR) | 63.6 mOhms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 3225 |
| Height (Max) | 1.55 mm(0.061inch) |
| Size / Dimension | 3.2x2.5mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 10,520
MOQ:500
SPQ:500
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.178 | |
| 5,000 - 24,999 | $0.172 | |
| 25,000 - 49,999 | $0.168 | |
| 50,000 - 249,999 | $0.167 | |
| 250,000 - 499,999 | $0.167 | |
| 500,000 - | $0.167 | |
| - | - | |
| - | - | |



