LT8643SEV#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st68010636
Date Code:19+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| 電圧 - 入力 | 3.4~42 V |
| 電圧 - 出力 | 970m~41.58V |
| 出力数 | 1 |
| 使用温度範囲 | -40°C~125°C |
| 用途 | 車載用 |
| 車載対応 | 可 |
| 取り付けタイプ | 面実装 |
| デバイスパッケージ | LQFN 24pin(W/EP) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 15
MOQ:15
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 15 - 149 | $34.282 | |
| 150 - 749 | $34.095 | |
| 750 - 1,499 | $34.021 | |
| 1,500 - 7,499 | $33.965 | |
| 7,500 - | $33.916 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



