LT8330EDDB#TRMPBF
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st68010587
Date Code:22+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 3 ~ 40 V |
| Voltage - Output | 1.6 ~ 60V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 150°C |
| Applications | For Automotive |
| Automotive | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $17.308 | |
| 1,000 - 4,999 | $17.28 | |
| 5,000 - | $17.258 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



