ZCAT3035-1330
TDK
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67953213
Date Code:26+
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 100 |
| Color | Grey |
| Diameter | 30 mm |
| Frequency | 10 MHz |
| Housing Material | Plastic |
| Impedance | 80 Ω |
| Inside Diameter | 13.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 500 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Outside Diameter | 30 mm |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8504900080, 8504900080|8504900080|8504900080|8504900080|8504900080 |
| Shape | Round |
| Test Frequency | 50 MHz |
| Wire/Cable Diameter | 13 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,328
MOQ:200
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 200 - 1,999 | $2.886 | |
| 2,000 - 9,999 | $2.877 | |
| 10,000 - 19,999 | $2.869 | |
| 20,000 - | $2.861 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




