TMS320C6678ACYPA25
Texas Instruments
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67949535
Date Code:23+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs DSP |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | C66x |
| Type | Fixed/floating point |
| Voltage - I/O | 1.0 V/1.5 V/1.8 V |
| Voltage - Core | 1.00 V |
| Interface | EBI/EMI/I2C/PCIe/SPI/TSIP/UART/10/100/1000 Ethernet |
| On-Chip RAM | 8.5MB |
| Clock Rate | 1.25GHz |
| Non-Volatile Memory | ROM(128kB) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +100°C(TC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 841-FCBGA(24x24) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 220
MOQ:50
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 50 - | $6,958.912 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



