TAC-20-683
COSEL
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67945551
Date Code:23+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 68 nF |
| Current Rating | 20 A |
| Depth | 63 mm |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 66 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 2.5 mA |
| Max Current Rating | 20 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 6
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $224.874 | |
| 10 - 49 | $222.075 | |
| 50 - 99 | $221.142 | |
| 100 - 499 | $220.675 | |
| 500 - 999 | $220.395 | |
| 1,000 - 1,999 | $220.075 | |
| 2,000 - 3,999 | $219.835 | |
| 4,000 - | $219.555 | |



