RPMD-0100
ROHM
RoHS Status:PBF
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67941075
Date Code:14+
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 120 |
| Dark Current | 500 pA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Reverse Voltage (DC) | 60 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Response Time | 100 ns |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Wavelength | 940 nm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 5,831
MOQ:1,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.961 | |
| 10,000 - | $1.956 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




