RMLV0416EGSB-4S2#HA1
RENESAS
RoHS Status:PBF
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67940865
Date Code:23+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Access Time | 45 ns |
| Case/Package | TSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | Parallel |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | SRAM |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 44 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $14.798 | |
| 1,000 - 4,999 | $14.77 | |
| 5,000 - | $14.748 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



